Krvavé peniaze

Galéria

Mesto Stropkov vás pozýva na napínavú detektívku v podaní divadla MÚZA TEATRO v spolupráci so štúdiom L+S pod názvom Krvavé peniaze. Podujatie sa uskutoční 13.5.2023 o 19:00 hod. v divadelnej sále kultúrneho strediska. Vstupné: 18 €. Predpredaj vstupeniek v kancelárii OŠK č.d. 41, alebo na stránke www.kultura.stropkov.sk.

Mark a Liz. Zdanlivo obyčajný manželský pár, ktorý sa pohybuje vo svete showbiznisu. On má slabosť na dievčatá, ona je neúspešná herečka, ktorá hľadá útechu v alkohole. Ich vzťah je v rozklade, je len otázkou času, kedy sa definitívne rozídu.. Keď zrazu začnú záhadné telefonáty... a v nich tajomný hlas osoby, ktorá mala byť dávno mŕtva...na povrch začne vychádzať krvavé tajomstvo ich minulosti. Tajomstvo, ktoré ich stále drží pohromade. Ukáže sa, že nefungujúci vzťah je ten najmenší problém, ktorý Mark a Liz majú. Niekto totiž vie, že pred rokmi spáchali zločin, ktorý sa im podarilo utajiť a uniknúť tak trestu.

Hra, ktorá na začiatku vyzerala ako ironická spoločenská komédia, sa mení na mrazivý thriller, do ktorého vstupuje psychoterapeutka July a mladé krásne dievča zo susedstva Sue. A na konci zostane už iba hra o holý život. “Krvavé peniaze”, vynikajúca hra autorského tria, troch bratov, ktorí píšu pod značkou Heather Brothers. (Bratia Heatherovci)

Obsadenie:

July: Helena Krajčiová

Mark: Ľuboš Kostelný

Liz: Kristína Greppelová

Sue: Ráchel Šoltésová

Autori: Heather Brothers (bratia Heatherovci)

Preklad: Ruppeldt Sisters (sestry Ruppeldtové)

Réžia: Michal Spišák

Scéna: Eva Kudláčová Rácová

Dĺžka: 1,5 h, nemá prestávku

Dĺžka podujatia: 90 minút
Rok výroby: 2023
Dátum lokálnej premiéry: 13. máj 2023

Nenašli sa žiadne naplánované predstavenia pre toto podujatie.